KLİMA SERVİSİ


Klima Teknik Servis ,Klima bakım, klima montaj, klima arıza, klima tamiri, sökme takma, Klima gazı, yer değişimi, tamir, montaj, filitre temizliği ve klima arıza konusunda bakım hizmetleri.

Türkiye’nin en iyi klima markaları için özel olarak sunulan klima servisi hizmetleri; bakım, onarım, montaj, yedek parça ve aksesuar çözümleri.

Klima söküm hizmeti, klima teknik destek ve klima orjinal yedek parça gibi ihtiyaçlarınızı tek elden karşılamak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Klima Montaj ve Servis


Türkiye Enyakinklima servisi  olarak 7/24 klima montaj hizmeti veren firmamız İstanbul'un tüm ilçelerinde klima sökme, klima takma, klima montaj, klima servis, 7/24 klima montaj olarak müşterine...

7/24 Klima Servisi


İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 klima teknik servis hizmeti veren firmamız uygun fiyat politikası ve profesyonel iş anlayışı ile aradığınız ama bulamadığınız güler yüzlü ekibiyle hizmetinizdedir.


Klima Arıza

Firmamız marka ayırt etmeksizin her marka ve model klimanın arızalarını uzman kadromuz ile yerinde tespit ederek, arıza giderimini en kısa sürede etkili bir şekilde sağlamaktadır.

Klima Bakımı


Firmamız uzun yıllardır kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat anlayışıyla her marka ve model klimanız için uzman kadrosu ile bakım hizmetleri vermektedir

Klima Servisi


Uzun yıllardır profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile her marka klimanızın servis işlemlerini en kısa sürede hızlı ve etkili bir şekilde yapmaktayız.,

Klima Tamir


Klima tamiri konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız, yapmış olduğu tüm işlerde marka ve model ayırt etmeksizin müşterilerimizi memnun etmeyi bir numaralı hedefi haline getirmiştir.


7/24 Bakım, Servis, Onarım


Klima Teknik Servisim olarak siz değerli müşterilerimize kurulduğumuz günden bu yana uygun fiyat politikamız ve uzman kadromuz ile kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz. İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veren firmamız, tamamı alanında uzman ustalardan oluşan kadrosuyla tüm işlerinde kısa sürede kesin sonuçlar elde etmiştir.

Başlıca; Klima Montaj ve Servis, 7/24 Klima Servisi, Klima Arıza, Klima Bakımı, Klima Servisi, Klima Tamir hizmetleri veren firmamız, bu hizmetlerini uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile birleştirerek daima müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve servis randevusu için İletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsini

Klima Servisi: Sıkça Sorulan Sorular

 • Klimayı açıyorum fakat sıcak hava üflemiyor. Nedeni ne olabilir?
 • Klimam Yeterince soğutmuyor neden olabilir?
 • Klimam Sesli Çalışıyor
 • Klimamın Zaman ayarı çalışmıyor neden olabilir?
 • Klimalarımızın düzgün çalışmasını, dış hava şartları etkiler mi?
 • Yaz konumunda klimam üflüyor ama soğutmuyor?
 • Klima su akıtıyor?
 • Klima kışın ısıtmıyor?
 • Klimamdan garip sesler geliyor?
 • Klima Servisi Çağırmadan Önce Yapmanız Gerekenler


 • Klima Servisleri


  Teknik Servis hizmetlerimiz arasında
  klima sökme takma, klima kart tamiri ve klima yer değiştirme işleriniz yapılmaktadır.

  Klima Tamiri


  Her marka klima kartı tamir hizmetimiz mevcuttur. Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz klima'nızın elektronik kartı tamir hizmetini siz değerli tüketicilerimize garantili olarak uzman kadromuz ve güler yüzlü ekibimizle yapmaktayız.

  Klima Teknik Servisi


  Klima sorunlarınıza çözüm üretiyoruz

  Klima bakım, montajtamirisökme takmaKlima gazıyer değişimi, filitre temizliği ve arıza konusunda teknik kadromuz size bir telefon kadar yakın.

  Firmamız, kurulduğu günden bu yana uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetini bir numaralı hedefi haline getirmiştir.

  Başlıca; Klima Montaj ve Servis, 7/24 Klima Servisi, Klima Arıza, Klima Bakımı, Klima Servisi, Klima Tamir hizmetleri veren firmamız, bu hizmetlerini uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile birleştirerek daima müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır.

  Klima Arıza Bakım Onarım Yetkili Servis Profesyonel Uzman Ekiplerle Hızlı Ve Kalıcı Çözüm. Yetkili Kurumsal Servis 7/24 Çağrı Kayıt Müşteri Destek İletişim Merkezi. Türkiye Geneli Servis Ağı. %100 Müşteri Memnuniyeti. Profesyonel Arıza Çözüm