ABD Başkanı Donald Trump'tan corona virüsü açıklaması yapıldı!


ABD Başkanı Donald Trump ile Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro geçtiğimiz hafta bir görüşme gerçekleştirmişti. Bu görüşmenin ardından dün ajanslar tarafından Brezilya Devlet Başkanı’nın corona virüsüne yakalandığı iddiaları ortaya atılmıştı. Bugün gelen son dakika haberine göre Bolsonaro’nun testlerinin pozitif çıktığı belirtildi. Bu gelişmeler üzerine Beyaz Saray acil toplanma kararı aldı. Donald Trump Türkiye saat ile 22.00’da başlayan toplantıda ülke genelinde ulusal acil durum ilan edildiğini açıkladı.


ABD Başkanı Donald Trump ile Brezilya Başkanı Jair Bolsonaro geçtiğimiz hafta bir araya gelmişlerdi. Bolsonaro, ABD Başkanı Trump ile tokalaşması ise ABD'de büyük yankı uyandırmıştı. Dün ise Brezilya basınında Bolsonaro'nun yeni tip koronavirüs (Kovid-19) yakalandığı belirtildi.

Bugün gelen son dakika haberine göre ise Bolsonaro'da koronavirüs tespit edildiği belirtildi.

Bu gelişmeler üzerine ise Beyaz Saray acil toplanma kararı aldı. Donald Trump Türkiye saati ile 22.00'da yaptığı açıklamada ülke genelinde ulusal acil durum ilan edildiğini açıkladı.

DÜNYANIN GÖZÜ DONALD TRUMP'TACORONA VİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

ABD Basını Brezilya Devlet Başkanı Bolsonaro'da koronavirüs çıktığını; Bolsonaro geçen hafta Trump'la görüştüğü için, Beyaz Saray'ın acil toplanacağını duyurmuştu

Donald Trump Türkiye saati ile 22.00'da yaptığı açıklamada ülke genelinde ulusal acil durum ilan edildiğini açıkladı.


ULUSAL ACİL DURUM İLAN EDİLDİ

Trump, ABD'de etkisini artıran Kovid-19 salgınına ilişkin Beyaz Saray'da bir basın toplantısı düzenledi.

ABD Başkanı Donald Trump, corona virüs sebebiyle ulusal acil durum ilan edildiğini açıkladı.

DONALD TRUMP DAHA ÖNCE DE AÇIKLAMA YAPMIŞTI!

ABD Başkanı Donald Trump, geçen hafta Florida'da bir araya geldiği Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro'nun katıldığı görüşmelerde bulunan Brezilya Devlet Başkanlığı İletişim Sekreteri Fabio Wajngarten'in yeni tip koronavirüs (Kovid-19) taşıdığı tespit edilmesi hakkında endişeli olmadığını açıkladı.