Erzurum Palandöken Klima Bakım - Onarım - Montaj - Demontaj Servisi

Merkez / Erzurum
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Ekim ayında 6 ve toplamda 119 ayrı kişi ziyaret etti.
0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Erzurum Palandöken Klima Bakım - Onarım - Montaj - Demontaj Servisi

Firma Açıklama


  • PALANDÖKEN KLİMA TAMİRİ


   PALANDÖKEN Klima tamiri, her tip ve model marka klimaların klima arıza, klima tamir, klima yer değiştirme, klima bakım, klima onarım ve klima taşıma hizmetlerini yetkili servis kalitesinde vermektedir. Zaman kazanmak, garantili ve güvenilir Klima Servisi hizmeti almak için klimanız için hemen bizi arayın.   PALANDÖKEN Klima Tamiri Hizmetleri


   Yılda iki kere yapılması gereken iç ve dış ünite klima bakımları hem ekonominiz hem de sağlığınız açısından büyük önem taşır. Onarım ve bakım işlemleri işinin ehli usta eller tarafından yapılmalıdır. Yoksa yeni aldığınız bir klima bile olsa bir daha kullanamayacak duruma gelebilir ya da daha büyük sorunlar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Düzenli klima bakımı yaptırırsanız cihaz uzun ömürlü olacaktır. İşte bu sebeple düzenli klima bakımlarını ihmal etmemeniz gerekir.


   PALANDÖKEN Arıza ve Tamir Servisi


   Klimanız dış hava etkilerinden etkilenebilir. Hava sıcaklığı arttıkça soğutma kapasitesi düşebilir. Hava sıcaklığı düştükçe ısıtma kapasitesi düşebilir. Klima su akıtmaya başlayabilir.  Klimadan gürültü gelmeye başlayabilir ya da üflemede sıkıntı ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda her türlü arıza için PALANDÖKEN Tamir servisi olarak hizmetinizdeyiz. Market, kafe, ofis gibi yerlerde bulunan cihazınızın arızasının tamiri için hızlı hareket ederiz.   PALANDÖKEN Klima Montajı ve Kurulum Servisi


   Klimanızın iyi çalışabilmesi için klimanın düzgün ve standartlara uygun montaj yapılması çokça önemlidir. Konusunda yetersiz teknisyenlerce yapılan bir montaj klimanızı ömründen edebilir, güvenliğinizi tehlikeye atabilir ve çeşitli kazalara sebep olabilir.  PALANDÖKEN klima montaj servisi cihazınızın sökme ve montaj işlemlerinde bir telefon uzağınızdadır.


   Klima montajı için yer seçiminde iç üniteler için, montajlanacak yer yanıcı gazların yakınında olmamalıdır. Güneş ışığını doğrudan almayacak bir yer seçilmelidir. Mutfakta kurulacak ise yağın dumanını emmeyecek bir yere yerleştirilmelidir. Rutubetli bir yere yerleştirilmemelidir. Ünitenin ağırlığını kaldıracak bir yere kurulması gerekir. Elektrik hattının ve boruların dış ünitenin kurulacağı yere kısa mesafede olması gereklidir.


   Yetkili Klima Servisi Kalitesinde Özel Klima Teknik Destek


   PALANDÖKEN klima servisi olarak marka ayrımı yapmadan klima servis hizmeti sunmaktayız. Periyodik klima bakımlarınızı uygun fiyatlara yapıyoruz, yazın ya da kışın fark etmeksizin klima servisi tamir ve bakımını yapıyoruz. En erken aynı gün ya da bir gün sonra klima probleminizi gideriyoruz. Her hizmetimiz için bir yıl garanti veriyor ve kayıt altına alıyoruz.   • 7/24 Teknik Hizmet
   • Konusunda Uzman Ekip
   • Yedek Parçada Garanti
   • Sabit Fiyat Politikası
   • Hemen İndirim Al


   Serviste %25 indirim


   Klimadaki sorununuzu dinledikten sonra cihazın problemi hakkında sizlere detaylı bilgi veririz. Ardından olası tamir süresi ve ücret miktarı belirtilir. Servis talebinde bulunan herkese %25 indirim sunuyoruz. …. Klima Servisi Özel Teknik Arıza Servisidir.


   PALANDÖKEN Klima Yer Değiştirme ve Taşıma


   Her marka cihazın söküm, montaj ve taşıma işlemlerini yapan firmamız ; klimaya hiç bir zarar vermeden söküp başka bir odaya montajını yapabilir ya da başka bir adrese yeniden montajını gerçekleştirebilir.


   PALANDÖKEN Klima Servisi Hizmetlerimiz


   • Klima bakımı
   • Klima montajı
   • Klimanızın yerinin değiştirilmesi
   • Klimanızın başka bir yere taşınması
   • Klima gaz dolumu şarjı
   • Klima sökümü
   • Klima filtre temizliği ve yenileme
   • Klima arıza tamiri
   • Kompresör tamiri
   • Klima yıllık bakımları
   • Klima gaz kontrolü
   • Klimanın taşınması
   • Klimanın iç ve dış aksanının ilaçlı su ve köpükle yıkanması
   • Klima kumanda temini
   • Klimanın aşınmış yerlerinin boyama işlemi


   PALANDÖKEN GÜVENİLİR KLİMA SERVİSİ HİZMETİ AL


   En uygun fiyat, daikin klima servisidaikin klima tamiri, daikin klima bakımı, daikin klima montajı, daikin Özel Klima Servisi. mitsubishi klima servisimitsubishi klima tamiri, mitsubishi klima bakımı, mitsubishi klima montaı, mitsubishi Özel Klima Servisi.


   baymak klima servisi, beko klima servisi, bosch klima servisi, carrier klima servisi, demirdöküm klima servisi, electra klima servisi, ferroli klima servisi, fujitherma klima servisi, fujitsu klima servisi, general electric klima servisi, general klima servisi, airfel klima servisi, klima tamircisi, airwell klima servisi, alarko klima servisi, altus klima servisi, arçelik klima servisi, ariston klima servisi, auer klima servisi, haier klima servisi, hitachi klima servisi, lg klima servisi, midea klima servisi, panasonic klima servisi, profilo klima servisi, regal klima servisi, rubenis klima servisisamsung klima servisi, seg klima servisi, sharp klima servisi, siemens klima servisi, sigma klima servisi, trane klima servisi, vestel klima servisi, york klima servisi.


   EN İYİ PALANDÖKEN KLİMA ACİL BAKIM SERVİSİ


   klima gündüz  moduna geçmiyor, klima uyku modunda kalıyor, klima kapağı açık kalıyor, klima göstergesi çalışmıyor, klima iç ünite arızası, klima otomatik olarak devreye girmiyor, klimadan kötü koku geliyor, klima kumandasını algılamıyor, klima çok soğutuyor, klima çok ısıtıyor, klima dış ünite arızası, elektrik, sigorta arızası.


   klima filtresi temizliği, bakımı, klima elektronik kart tamiri, klima iç ünite dış ünite yer değişimi, en iyi klimacısı, adresi, en iyi klima servisi ustası, en iyi teknik servisi.


   ucuz klimacı, klimacılar, klima servisleri, klima yedek parça, klima bakım servisleri, klima gaz basma, gaz dolum, klima motor yanmış, klima hiç soğutmuyor, klima hiç ısıtmıyor, klima çok ses yapıyor, klima sigorta attırıyor.


Erzurum Palandöken Klima Bakım - Onarım - Montaj - Demontaj Servisi - Firma İlanları

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09.00-18.00
Cumartesi09.00-18.00
Pazar

Etiketler

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *