Televizyon Servisi ve Tamiri

 Televizyon Ariza Servisi olarak, Samsung, LG, Arçelik, Philips, Beko, Vestel, Sony, Grundig, SEG, Sunny, Regal ve Axen Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir, parça temini ve parça değişim İşlemleri tarafımızdan üstün hizmet anlayışı ile yapılır.0216 374 07 07

0538 231 53 66


Televizyon Lcd Led Plazma Duvara Montaj Servisi 


LED TV LCD TV Plazma Televizyon Duvara Montaj Hizmeti Televizyon Duvara Montaj, Duvara TV Asma, Duvara Televizyon Montajı, Hareketli Duvara Askı Aparatı ile LED, LCD, Plazma TV Duvara Montajı, Duvara Televizyon Sabitletmek Duvara TV Sabitleme, TV Ünitesine Sabitlemek Yada Asma Montaj, Duvara Sıfır Askı Aparatı İle TV Montajı? Askı Aparatı Satış Montaj, En Uygun TV Askı Aparatı Montaj, Kurulum Gibi Pek Çok Alanda Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.EN Yakın TV Tamircisi

En Yakın TV Tamircisi, Televizyon Tamircisi, Çanaksız Uydu AlıcısıTelevizyon Tamir Servisi Olarak Televizyonunuzun Markası Fark Etmeksizin Servisini En Kaliteli Malzemeler İle Yapıyoruz. Bölgesinde Her An Her Saat TV, Televizyon Servisi Olarak TV Kurulum, TV Duvara Montaj Yaptırmak İçin Bize Anında Ulaşabilirsiniz. TV Cihaz Kurulumu, Uydu Alıcılı TV Kurulumu İçin Arayabilirsiniz..
Tv Servisinde Dürüst, Güvenilir ve Hızlı Servis


TV Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce  müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır.

Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır.

Uzun Yılların deneyimi ile Dijiital elektronik Tv Ustalarında Her türden TV lerin tamir ve servis işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Tv Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.


Televizyon Servisi

 Televizyon Servisi olarak, Samsung, LG, Arçelik, Philips, Beko, Vestel, Sony, Grundig, SEG, Sunny, Regal ve Axen Marka Televizyonların Tüm Servis, Tamir, parça temini ve parça değişim İşlemleri tarafımızdan üstün hizmet anlayışı ile Güvenilir Tv Ustalarımızla hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Televizyon tamir servisi

 televizyon Tamircisi Olarak televizyon montajı  sizin için Değerli, Evinizde bir gün bile olmazsa olmazlardan olduğunun bilincindeyiz! Bu nedenle Tüm onarımları aynı gün içerisinde gerçekleştirip yine aynı gün siz değerli Müşterilerimize teslimatını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Home Office sistemimiz ile 24 saat size hizmet verebilme imkanı sunuyoruz.

Teknik servis için Bizi arayın

0216 374 07 07

0538 231 53 66

 

TV TAMİR VE SERVİS HİZMETİ

  

Tv Tamir Servisi Olarak, Ücretsiz Arıza Tespiti yapıp, müşterilerimizi fiyat konusunda bilgilendiriyoruz. Onay aldıktan sonra Televizyon Tamirini Gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Alım ve Teslimat

Tv Tamir Servisi Olarak, Bir telefonla Televizyonlarınızı adresinizden Ücretsiz Teslim Alıp Servis ve Tamir İşlemleri bittikten sonra tekrar Ücretsiz Teslimatını Yapıyoruz

Uygun Fiyat

 Tv Tamir Servisi Olarak, Müşterilerimizin menfaatini ve memnuniyetini ön planda tutarak Tv Servis ve tamirinde her zaman uygun fiyat sunmaktayız.

LED TV, LCD TV, QLED TV, OLED TV, PLAZMA VE CURVED TV TEKNİK SERVİSİ

Her model ve her marka Televizyonların Teknik servis İşlemleri, İstanbul Televizyon Servisi tarafından profesyonel ekip ve üstün hizmet anlayışı ile yapılmaktadır.

ÜCRETSİZ TV ARIZA TESPİTİ

Servisimize Bırakılan Arızalı Televizyonların Arıza Tespitleri Ücretsiz olarak yapılmaktadır.

TV TAMİRİ VE PARÇA DEĞİŞİMİ

Arızalı Televizyonlarınızın tamiri ve parça değişimi, Dürüst, güvenilir, uygun fiyat ve hızlı servis anlayışı ile tarafımızdan gerçekleştirilir. Önceliğimiz her zaman müşteri menfaati ve memnuniyetidir.

 

Dürüst, Güvenilir ve Hızlı Servis

 Tv Ustalarından Dürüst, Güvenilir ve Hızlı Servis misyonuyla Televizyon servis ve Tamir Hizmeti...

Televizyon Tamir Servisi

 Tamir Servisi ile alanında uzman yetkili bir kadroyla hizmet sunmaktayız. Her marka ve model televizyonun arıza tamiri için gerekli tüm donanıma sahip cihazlarımız ile müşterilerimizin her çeşit isteğine en kısa bir süre içinde cevap vermekteyiz. Üstün hizmetimiz kapsamında sorun çıkarmayan kalıcı çözümleri en ideal bütçelerle sunabilmekteyiz. Profesyonel TV tamir teknik servisi ekibimizle günün her saati müşterilerimize hızlı çözümler üretmekteyiz. Üstelik en eski modellerden en yeni teknolojik donanıma sahip her çeşit TV modeline çözüm için doğru adrestesiniz. Evlerin, ofislerin, kafelerin ve onlarca farklı mekanın en önemli cihazı olan televizyonlara garantimiz kapsamında servis sunabilmekteyiz.

TV tamir teknik servisi hizmetimiz kapsamında cihazlarınıza sunmuş olduğumuz her çeşit yedek parçanın orijinal olduğundan emin olabilirsiniz. Firmamızın politikaları kapsamında daima en nitelikli orijinal ürünler kullanmaktayız. Yedek parçaya ihtiyaç duyan televizyonlarınız için hızlı yedek parça tedariği de gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle, müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Uygun fiyatlar ile sunmuş olduğumuz VIP kategorisindeki tamir servisiyle müşterilerimizin %100 memnuniyetini almaktayız. Onlarca çalışma kapsamındaki servis, montaj ve bakım hizmetlerimize göz atabilirsiniz. Televizyon tamiri ve onarımı alanlarında servise ihtiyacınız olması halinde hemen bizimle iletişime geçin. İstanbul genelinde en yeni donanıma sahip araçlarımız ve alanında uzman ekibimizle kısa bir süre içinde probleminizi çözebilmekteyiz.

İstanbul Genelinin Yetkili TV Tamir Servisi


Hızlı gelişen ve gelişen teknoloji dünyasında, televizyonlar da nasibi almakta ve aynı ölçüde teknolojik donanımları değişmektedir. Her bir teknoloji arızası ustalık isteyen bir iştir. Konusunda profesyonellığı veya servis yetki sertifikasına sahip olmayan hiçbir personele cihazınızı emanet etmeyin. Televizyonlar uzun ömürlüdür ve nitelikli bir televizyon yıllaca evlerin baş köşelerini süslemektedir. Yetkisiz tamir servisleri yüzünden ek maliyetleri yüklenmek mecburiyetinde kalabileceğiniz gibi, yeni bir cihaz bir alabilirsiniz. Bu nedenle yetkili bir servis kanalı ile hizmet almalısınız. Firmamız her çeşit yetki ve belgelere sahip olup, ekibini düzenli eğitimler ile geliştirmektedir.

Arızanın İhtiyacına Yönelik Çözümler
TV tamir teknik servisi kapsamında önemli olan arızanın ihtiyacı olan çözümleri üretmektir. Her arızaya aynı çözümler çözüm olmamak ile beraber cihazların model ve markaları bile tamir şeklini değiştirebilmektedir. Merdiven altı servis hizmetlerinde arzu ettiğiniz çözümü bulamayacağınız gibi, birden fazla tamir hizmetine başvurmak durumunda kalabilmektesiniz.

Her türlü çözüm için doğru adrestesiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve gerekli tüm bilgilendirmeyi müşteri hizmetleri ekibimizden alın. Üstelik ihtiyaçlarınız çerçevesinde hızlı randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Beş dakikalık kısa bir işlemin ardından ekibimiz çok kısa süre içerisinde kapınızda olacaktır.

Memnuniyet Yaratan Servis Hizmeti


TV tamir teknik servisi kategorisindeki her bir hizmet firmamızda VIP derecesinde sunulmaktadır. Müşterilerimizin bizlere olan güvenleri son derece önemlidir. Tamir süreçlerinde müşterilerimizi bilgilendirmediğimiz veya onların onayını almadığımız hiçbir işlemi yapmamaktayız. Hizmetimizde evvela sorunun kaynağı araştırır ardından tamir işlemine geçmekteyiz.

Her hizmetimiz firmamızın garantisi altında sunulmaktadır. Uygun hizmet fiyatlandırmasının yanında ek maliyetlere olanak vermeyecek şekilde net çözümler üretmekteyiz. Konusunda profesyonel ekibimiz TV tamir teknik servisi alanında size hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Üst düzey teknolojik alt yapıya sahip cihazlarımızla gerçekleştirdiğimiz tamiratlarımız da televizyonlarınıza zarar vermeden gerekli tüm işlemler yapıldığı gibi TV montajı veya bakımında da bizimle iletişime geçebilmektesiniz.

En uygun çözümleri bizimle bulmanız çok basit. Aldığınız hizmete yönelik bir sorunla karşılaştığınızda geri dönüş alabileceğiniz bir yetkili bulmakta mı zorlanıyorsunuz? Artık bunlar geride kaldı. Doğru yerdesiniz, hizmet kalitesi ile daima kendisinden emin olan firmamıza ulaşabilmektesiniz.


Led Lcd Plazma Televizyon Arizalari  Ve ÇözümleriSizler için en çok Sık Sorulan Sorular kısmını hazırladı. Burada uydu sistemleri ile alakalı sık olarak sorulan soruları bulabilirsiniz. Bu konu sık olarak Sizlerin bize göndermiş olduğu sorulara istinaden güncellenecektir. Bizlere sorularınızı göndermek için Bize ulaşın kısmını kullanabilirsiniz.

1. SORU: Televizyonumda Sinyal Yok Yazıyor Sorun Ne Olabilir?

1. CEVAP: Öncelikle Televizyonunuz ya da kullandığınız receiver uydu cihazınız fabrika ayarını dönüp eski frekansları yüklemiş olabilir, Bozulmuş ya da tuner girişi bozulmuş olabilir, Uydu kablonuz sallantıdan dolayı bilinmeyen biyerden kopmul olabilir, kablonuzda Ek bağlantısı var ise yani iki parçadan oluşuyorsa ek yerine su girmiş olabilir, Anteniniz bazı nedenlerden kaynaklanan sorunlar ile çanak sallanmış yerinden çıkmış sökülmüş olabilir, merkezi uydu sistemleri kullanıyorsanız çıkış yanmış olabilir, lnb bozulmuş olabilir. Bütün bunları kontrol etmeniz hem çok yorucu ve elinizde herhangi bir alet olmadan nerdeyse imkansızdır. Uydu teknik servisi işletmesinden yardım isteyiniz.

2. SORU: Merkezi santral de boş yer yok ne yapmalıyım?

2. CEVAP: Ek olarak ikinci bir Kaskatlı santral takabilirsiniz. Veya Masrafı kısmak adına çaytınızda bireysel çanak anten var ise lnb değişikliği yaparak kablonuzu bağlayabilirsiniz ya da kendinize ait Komple bir çanak anten seti alabilirsiniz.

3. SORU: Tuner çıkışı aşırı yüklendi?

3. CEVAP: Televizyonunuz da Tuner aşırı yüklendi yazısı çıkıyorsa, Kablonuz bozulmuş olabilir, Lnb bozulmuş, Televizyon ya da uydu cihazı bozulmuş olabilir. Uydu teknik servis ekiplerini çağırmanızda fayda var.

4. SORU: Rüzgar ve yağmurda televizyon kanallarımız çekmiyor.

4.CEVAP: Çanak ayarlaması iyi yapılmaması, antenin yamuk darbeli ya da çok eski olması, anteniniz binanıza yapmış olduğunuz çatı direğine montajı yapıldıysa direğin sallanması gibi problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. önzelikle anten direğini sağlamlaştırmanız gerekiyor. Anten çok eski ise değiştirilmeli ve binanız çok yüksek ya da yüksek rüzgar olan kesimdeyse delikli çanak anten tercih etmeniz yararlı olacaktır.

5. SORU: Aynı çanak antenden iki kablo iniyor. Biri çalışırken diğeri çalışmıyor sorun ne olabilir?

5. CEVAP: Aynı çanak antenden kablolar iniyorsa çalışmayan televizyonun kablosu, receiver uydu cihazı, kendisinden uydulu televizyonu ya da lnb bozuk olabilir. Yanlış tespitler ve daha fazla masraftan kaçınmak adına uydu servis hizmetlerini aramanız en doğru olandır.

6. SORU: Tek kablodan iki televizyon (Receiver uydu cihazı) çalışır mı?

6. CEVAP: Çanak antenden ya da merkezi uydu santralinden gelen tek kablodan sadece bir tek televizyon çalıştırabilirsiniz. Ek aparat takarak kabloyu iki bölmeniz durumun da her iki televizyon da pek çok kanal çekmez. Bir kanal birinde var ise diğerinde olmayabilir. Böyle kullanmaya devam ederseniz televizyonların tuner çıkışları ya da receiver uydu alıcıların yanmasına bozulmasına patlamasına, merkezi uydu santralinin sizin eve gele çıkışın bozulmasına, santralin komple yanmasına, lnb bozulması, adaptör patlamasına neden olabilir.

7. SORU: Televizyonumun uydu cihazımın içerisine su girdi.

7. CEVAP: Eskimiş çürümüş olan uydu kablarının içerisine su girmesinden dolayı televizyon ya da receiver uydu cihazınızın içerisine su girdiğinde cihazınızın tunar çıkışı malesef bozulmaktadır. Bu arızadan dolayı servise giden cihazlar genel itibari ile garanti kapsaması dışındadır. Yalnız ürünün markasına göre değişebilmektedir. Siz yinede şansınızı deneyerek teknik servise gönderebilirsiniz.

8. SORU: Televizyonum da ses var görüntü yok

8. CEVAP: Televizyonunuz da ses olup görüntünün olmaması durumun da uydu alıcınıza gelen hdmi ya da skart kablosunu kontrol ediniz. Cihaza eksiksiz olarak takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Bağlantılar doğru yapıldıysa televizyonunuzun fişini çekip tekrardan takınız. Yeniden açtıktan sonra hiç bir biçimde televizyonda yazı dahil her hangi bir görümntü yoksa televizyonunuz bozulmuş manasına gelir. Garantisi devam ediyorsa servisi arabilirsiniz.

9. SORU: Merkezi uydu santralinde sinyal yok.

9. CEVAP: Sinyal sorunu yalnızca sizin evinizde mi yoksa bütün binada mı olduğunu teyit etmeniz gerekir. Bütün bina da yoksa bir uydu teknik servisi firması ile anlaşarak kolaylıkla arıza tespiti ve onarımı konusun da yardım isteyebilirsiniz. Sorun yalnızca sizin evdeyse televizyonunuzu, receiver uydu cihazınızı, uydu kablonuzu kontrol etmenizde fayda var.

10. SORU: Anten kablosunun için su geliyor. Ne yapmalıyım?

10. CEVAP: Uydu anten kablosu zamanla rüzgar, kar yağışı ve aşırı sıcaklara maruz kalarak kablonun dış yüzeyin de çatlaklar meydana gelmektedir. Bu çatlaklar yerlerinden akan yağmur ve kar suları receiver ya da televizyonunuzun içerisine kadar girmektedir. bu sebeple da tuner çıkışları arızalanmakta ve bunu malesef garanti karşılamamaktadır. Kullanıcı hatası olarak görünmektedir. Yapmanız gerekli olan kablonuzu bir uydu teknik servisi tarafından değiştirilmesidir.

11. SORU: Uydu cihazımın içerisine su girdi.


1
1. CEVAP: Malesef eskimiş yırtılmış kopmuş sonradan ek yapılmış çürümüş olan uydu anten kablolarının içinden su gelmektedir. Uydu cihazlarının televizyonların içerisine su girmektedir. Sıvı teması olan cihazlar teknik servise göre değişmektedir ancak bu durum karşısında nerdeyse hepsi aynı görüşteler. Sıvı temasından dolayı cihaz garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Siz yine de isterseniz şansınızı deneyerek yetkili servisle görüşebilirsiniz. Bu durumla karşılaşmamak için muhakkak kablonuzu kontrol ettiriniz. En azından 6 ayda bir uydu kablosunun ucunda bulunan konnektörün içerisine bakın. Yani kabloyu uydu cihazından sökerek içinin temiz olup olmadığı konusunda bir göz gezdirin derim.

11. SORU: Merkezi santral Lnb'sinden doğrudan televizyona kablo çeksek olur mu?

11. CEVAP: Hayır olmaz. Merkezi santral Lnb ler yalnızca santral uyumlu olmasından dolayı televizyonunuz yayınları almayacaktır.

12. Fırtınalı ve rüzgarlı günler de televizyon kanalları gidip geliyor

12. Cevap: Fırtınalı ve sizinde dediğiniz gibi rüzgarlı günler de televizyon sinyalinin gitmesi bazı sebeplerden kaynaklanmaktadır. Öncelikle uydu teknik servisi çalışanlarının keşif ve onarım için gelmesi gerekiyor. Fırtına da antenin bağlı olduğu anten direğinin sallanması sonucumu yoksa çanak antenin eski olduğundan dolayı mı sallanıyor. Bunun tespitinden sonra işlem yapılmalıdır.