Kullanım Koşulları

1-1milyonmekan.com/firma-rehberi/ bir Sektörel Firma tanıtım ve rehber portalıdır .


2-1milyonmekan.com/firma-rehberi/ istediği firmanın üyeliğini onaylamak veya iptal etmekte serbestir.


3-1milyonmekan.com/firma-rehberi/ sitesinin amacı firma tanıtımıdır. Site aracılığı ile verilen firma bilgilerinin tüm sorumluluğu üye firmalara aittir.1milyonmekan.com/firma-rehberi/ 1milyonmekan.com un herhangi bir sorumluluğu yoktur.


4-Tüm üyeler Ticaret ve İnternet yasalarındaki ilgili maddelere göre kendilerine ayrılan bölümleri kullanacaklardır. Yasalara aykırı veya genel toplum kurallarına ve ahlak kurallarına aykırı kullanımlar tamamen üyenin sorumluluğundadır. 


Bu tip uygulamalarda 1milyonmekan.com/firma-rehberi/ ücretli veya ücretsiz üyelikleri derhal bilgi vermeden kaldırma hakkına sahiptir.


5-1milyonmekan.com/firma-rehberi/ veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.


6-1milyonmekan.com/firma-rehberi/ müşterinin onayı olmadan 1milyonmekan.com/firma-rehberi/  bünyesinde, müşteriye yönelik her türlü reklam ve promosyon faaliyetlerinde bulunmasını, 1milyonmekan.com/firma-rehberi/  bünyesinde bulunan müşteri bilgilerini kullanarak gerçekleştirilmesini destekleyebilir ya da bu faaliyetleri bizzat yürütebilir, zaten bu sitenin amacı firmalara kolay erişim ve reklamdır. 


7-1milyonmekan.com/firma-rehberi/’ da yer alan her türlü bilginin kullanımından doğabilecek maddi ve manevi zararlardan www.1milyonmekan.com/firma-rehberi/ sorumlu tutulamaz. Üye, bu bilgiyi kullanmakla bunu peşinen kabul eder. 


8-1milyonmekan.com/firma-rehberi/ bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapamaz.


9-Üye, 1milyonmekan.com/firma-rehberi/’ un sunmuş olduğu hizmetleri, özlük haklarına saldırıda bulunacak kişilere, kurumlara veya 1milyonmekan.com/firma-rehberi/’ a hakaret içerecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, Ticaret Kanunu'nda ve sair kanunlarda bildirilen haksız rekabet düzenlemelerine aykırı eylemler doğrultusunda kullanamaz.


10-1milyonmekan.com/firma-rehberi/’ da yayınlanan dökümanların sorumluluğu sadece dökümanı yazan üyeye aittir. 1milyonmekan.com/firma-rehberi/ üyelerin eklediği yazı ve kodlardan SORUMLU TUTULAMAZ Üyenin yolladığı başkasına ait dökümanı kendisinin gibi göstermesi durumunda; bütün sorumluluk üyenindir.Üye tarafından site veritabanına eklenen yazılı metnin, üye tarafından hazırlandığını varsayar ve üyenin yazdığı yazıdan dolayı çıkabilecek hiçbir olaydan sorumluluk kabul etmez. 


11-Başka bir kaynaktan izinsiz alınarak kopya yazı eklenmesi ve kopya işleminin yazının gerçek sahibi tarafından farkedilmesi durumunda, kopya yazı ekleyen üyenin kişisel bilgileri, yazı ekleme anındaki IP bilgileri, yasal işlemler için, ilgili mercilerden gelen yasal izin doğrultusunda iletilir. 


12-İsim hakkı ve marka haklarına tecavüz şeklinde kullanım yapılamaz. Uygulaması ne şekilde olursa olsun haksız rekabet doğuracak kullanım yapılamaz.


13-1milyonmekan.com/firma-rehberi/ sistemin bakım ve onarım çalışması nedeni ile geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınmasından dolayı www.1milyonmekan.com/firma-rehberi/ üyelerinin geçen süre kadar üyelikleri uzatılacaktır.


14-1milyonmekan.com/firma-rehberi/’ a gönderilen dökümanın veya üyelik kabülünün yayınlanıp yayınlanmaması konusunda tek yetkili www.1milyonmekan.com/firma-rehberi/’ dur. 


15-1milyonmekan.com/firma-rehberi/ fikir ve sanat ürünleri telif hakkına saygı duyar. 


16-Üyelikteki tüm bilgiler üyeler tarafından yönetilir.Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin kaybolması veya eldeğiştirmesi yoluyla oluşabilecek problemlerden 1milyonmekan.com/firma-rehberi/ sorumlu değildir.


17-Bu sözleşme ile verilen hizmetlerin her türlü şekli 1milyonmekan.com/firma-rehberi/'a aittir. Dilediği zaman dilediği değişikliği yapabilir.


18-Üye, 1milyonmekan.com/firma-rehberi/’ a kaydını tamamlayarak yukarıda bahsi geçen kuralların hepsini peşinen kabul eder ve bu kurallara uymak zorundadir.